Digiturk Play Premium Üyeliği Sorunu!

Mustafa Y. |

28.9.2015 tarihinde Digiturk play premium üyelik satın aldım. Sonrasında bu paketi iptal ederek 18.10.2015 tarihinde ilk 3 ay premium üyeliği hediye olarak kocaman yazan, süperlig sezonluk paket satın aldım. Ancak ilk satın aldığım premium üyelik ay sonuna geldiği için üyelik sona erdi ve mevcut süperlig paketinde ki, premium üyelik hesabıma yansımadı.

Müşteri hizmetlerini aramama rağmen internet üzerinden ödeme yaparken premium üyelik hakkımı eklemem gerekiyormuş ki maalesef benim sayfamda böyle bir uyarı vs. seçenek çıkmadı. Sadece Smart TV hakkını ekleme ile ilgili bir menü geldi. Smart TV'm olmadığı için tercih etmedim. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda bilgilerinizi rica ederim.

Etiketler :

Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  16:21

  Sayın M. Y. ile 06.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mustafa Y.
  05 Kasım
  21:29

  Şaka gibiler bugün elime Premium üyeliğimi aktif edebilmem için promosyon kodu gönderdiler.
  Kodu aktif edebilmem için 0,0 TL'lik bir kredi kartı ile sisteme giriş yapmamı istiyorlar.
  Ancak kart bilgilerinin aşağısın da şöyle bir açıklama mevcut:
  ---------Kampanyalı aylar sonrasında üyeliğe ait 12,99 TL ücretin her ay otomatik olarak kredi kartımdan çekilmesini onaylıyorum.
  Kampanya dahilinde 3 ay ücretsiz yararlanıyor olacaksınız ve kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. -------

  Malesef bu ibareyi onaylamadan üyeliğim aktif olmuyor. Her ay otomatik kesilmesini istemiyorum böyle saçmalık mı var? çok düzenbazsınız çok!
  alın kodunuzu başınıza çalın.