25 Mayıs 2016

Digiturk Parasını Ödediğim Kanalları İzleyemiyorum.

Digiturk üyelikten ayrılmak istediğimi söylediğimde aylık faturaları kesip gönderdiği kanalların sinyallerini kesti. Eksik kanal şikayeti için aradığımda da çanak antende sorun olduğunu bunun içinde servis gelmesi gerektiği ve 35 TL'cik servis ücreti ödemem gerektiğini söyledi. Ne şans ki çanak antenden sadece üyeliği iptal etmek istediğim kanallar etkilenmiş. Bu kadarı ancak Digiturk'te olur. Müşterilerin güvenini kaybederken son son alabildiğim kadar paralarını da alayım felsefesi belirlenmiş bir şirket olmuşlar.

Sevket 130 Okunma

Cevaplar

  • Sevket11 Haziran 2016

    Bu yaşadığım olaydan sonra kesinlikle anladımki Digiturk yayınları kendi isteğine göre kesip gönderiyor. Yazdığım şikayetten sonra Digiturk beni aradı ve müşteri memnuniyeti için ücretsiz servis göndereceklerini söyledi. Ancak gariptir ki hemen ardından izleyemediğim yayınlar geldi. Ve servisin gelmesine gerek kalmadı. İşin sonraki boyutu ise 1 hafta sonra filmi başa sardık. Yayın yok yine para verdiğim kanlaları izleyemiyorum ve Digiturk sorunu çözmek için yine benden servis ücreti istiyor. Yani üyelik için para ver sinyal kessinler servis için para ver şikayet edinceye müşteri memnuniyeti için ücretsiz servis gönderiyoruz desinler ama sonuç yine aynı.

  • Digiturk Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Sayın S. Y. ile 25.05.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön