26 Ekim 2016

Digiturk Paketi İptal Etmemişler!

Digiturk Ağustos ayında iptal istediğinde bulunduğum mobil Lig TV paketimi iptal etmeyip tarafımdan bu ücreti 3 aydır haksız yere almaktadır. Her konuşmada bana ulaşamadıklarını belirtip konuyu geçiştirmeye çalışmaktadırlar. Pazartesi günü arayıp yeni bir kayıt oluşturmama rağmen hala bu konu ile ilgili dönüş yapmadılar. Her müşterisine farklı fiyat politikası uygulayıp insanları mağdur edip üstüne bir de iptal isteğinde bulunduğum paketi iptal etmeyip haberim olmadan cebimden almaya devam ediyorlar.

Her üyelik yenileme döneminde çalışanların tamamına yakını müşteriye yanlış bilgi vermekte olup sonrasında düzeltme yapmaya çalışarak insanları ikna etme yolunu seçiyorlar. Kendileri hakkında yazılanları dikkate almayıp bildiğini okumaya devam eden Digiturk elimden geldiğince tanıdığım herkesi başka platformlara geçirmek için çalışıyorum.

Umut 334 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi30 Ekim 2016

    Sayın U.Y.D, Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 31393316 no’lu şikayete istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygilarimizla. Digiturk Musteri Hizmetleri Tel: +90 212 473 73 73 Fax: +90 212 473 73 03 E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön