Digiturk Paket Üyeliklerindeki Sorumsuzlukları.

Sedat Ş. |

30 Haziran 2015 de Digiturk-Superonline paketine başvurdum 1 Temmuz'da evime Digiturk bağlantısı gerçekleşti fakat bazı beceriksiz çalışanları bağlamaya gelirken doğru adrese gelip Superonline'a internet bağlantısı için yanlı adres verdikleri için şu an 15 gün geçti ve hala evime internet bağlanamadı Superonline müşteri hizmetlerini arayıp sürekli adresimi güncellememe rağmen Digiturk'ün onlara verdiği ilk adresim yanlış olduğu için hala bağlanmadı. Bu sorunu iki kere Digiturk müşteri hizmetlerine ilettim ve hala beni oyalıyorlar birkaç gün içerisinde hala internetim bağlanmayacaksa tüketici haklarına şikayet edip Digiturk aboneliğimi de kapattıracağım yoksa onun içinde ücret talep ediyorlar.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat Ş.
  13 Ağustos
  14:56

  30 Haziran'da digiturk/superonline paketine üye oldum. 2gün sonra Digiturk bağlandı ama Digiturk Superonline'a adresimi yanlış verdiği ve adresi düzeltmedikleri için 1aydan fazla bir süre evimize internet bağlanamadı. Almadığım hizmet karşılığında bende paket üyeliğimi iptal başvurusu yaptım ve üzerine paketten cayma bedeli olarak ücret talep edildi. Tam anlamıyla kullanmadığım paket için neden ücret vereyim? Ek olarak iptal dilekçemi 10gün önce verdim ve hala aboneliğimi iptal etmediler ettikleri zamanda benden bu 10gününde kullanımını talep edicekleri için firmayı şimdiden tüketici haklarına şikayet ettim. Umarım dıgıturk'e abone olmadan önce birkere daha düşünürsünüz bu firmaya güvenmeyin!

 • Sedat Ş.
  14 Temmuz
  16:40

  Yapılan görüşmede yine her zaman olduğu gibi en kısa zamanda sorununuz çözülecek denildi sadece. Son 15 gündür bunu söylüyorlar zaten ben somut bir adım bekliyorum.

 • 14 Temmuz
  12:38

  Sayın S.S ile 14.07.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI