Digiturk Onayım Alınmadan Paket Eklendi!

Ozge A. |

10 aydır Digiturk üyesiyim. Mayıs ayında müşteri hizmetlerinden aranıp dergi ve avantaj paketinin üyelere özel indirimli olarak kullanılabileceğini ayrı bir ücret talep edilmediğini belirtti ve doğum tarihimi sorarak sadece onaylıyorum kelimesini ağzımdan alıp beni tongaya düşürdü. Şimdi de iptal etmiyorlar ve kullanmadığım onaylamadığım halde 38 lira iptal ücreti istiyorlar.

Bugün tekrar arayıp işleme aldırdığımda finans bölümünden arayan hanımefendi ise onaylamışsınız diyor ve onaylamam da şu bu kampanyayı anlatması için benden istediği izin şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozge A.
  29 Temmuz
  14:39

  ya allah aynı seyı yollayıp duruyolar hıç çözum bulacakları yok her aradıklarındada aynı seylerı soyluyorlar dun arandıgımda ıse taahutum oldugu ıçın işlem yapamıyolarmıs şimdide bu çıktı. tek çare yasal yol dava açıcam başka çare bırakmadın DIGITURK bunu bıl.............

 • 28 Temmuz
  17:06

  Sayın O.A. ile 28.07.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • 25 Temmuz
  10:19

  Sayın O.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Ozge A.
  24 Temmuz
  19:40

  Cevap verdiler canim vermezlermi tekrar benim onay verdigimi siyleyip kapattilar ama birakmiycam pesini gerwkli mercilere basvuracagim haksiz kazanc elde edmeyeceksin DIGITURK bunu iyi bil.....

 • 24 Temmuz
  14:44

  Sayın O.A. ile 24.07.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI