Digiturk Ödenmiş Faturayı Tekrar Alıyor!

Ateş Ö. |

6. ayın faturasını ödememe rağmen bana tekrar fatura çıkardılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda size döneceğiz dediler şimdi dalga geçer gibi çaldırıp kapatıyorlar. Ben aradığımda ise size ulaşamadık diyecekler! Diğer bir konu müşteri temsilcisi ve kuruluma gelen servis çocuk-belgesel paketlerinin hediye olduğunu belirtti. Ancak ilk aydan itibaren ben bu paketlere ücret ödüyorum. Konuyla alakalı müşteri hizmetlerini aradığımda size en kısa zamanda dönüş yapacağız dedi 2 ay geçtikten sonra belgeseli size hediye veriyoruz dedi deyiş o deyiş hala ücret alıyorlar. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım yine döneceklerini söylediler ama 2 aydır hala konuyla alakalı dönüş yok.

Etiketler :

Yanlış/Habersiz Tahsilat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ateş Ö.
  28 Ağustos
  19:24

  Arkadaşım ben şikayetime görüldüğü üzere ekran resmini attım. 1 kere çaldırıp kapatıyorsunuz ondan sonra ulaşılmadı diyorsunuz. Bunu yapacağınızı bildiğim için o ekran resmini attım zaten.

 • 28 Ağustos
  16:15

  Sayın A.Ö. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri