22 Ocak 2014

Digiturk Ödenmiş Fatura Ödenmemiş Olarak Geliyor

1 yıl öncesinde bir radyo kanalından Digituk isimli firmadan bedava üyelik kazandığımı belirten telefon aldım. Herşey Digiturk gelip bağlanana kadar güzeldi fakat bağlandıktan 15 gün süre sonrasında borç çıkartıldı. 1 ay bile dolmamıştı halbuki ve üstüne üstelik yanlış hesap denilerek yüklü (180TL) para geldi ve bu paranın gelecek aylardan düşülerek Digiturk faturalarından kesinti olacaktı.

Bedava olan üyelik bir soruna dönüşmüştü. Parayı ödedim üyeliğimi kapattım. Bugün 22.01.2014'de bana BAIC hukuktan Digiturk sözleşmesini ihlal ettiğimi belirterek 400 TL daha ödenmesini ve cihazı iade etmemi istediler. Cihazı hızlıca gelip kuranlar sonradan gelip almadılar mağdurum.

Okan 102 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın O.B.ile 22.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Okan 22 Ocak 2014

    Benim ödediğim faturanın ödenmedi diye mislisiyle ceza kesip, tek bir fatura yada bildirim göndermeden ödenen faturadan dolayı avukatlık olmamı, kapatılan üyeliğin, ödetilmek istenen paranın neden ödetilmek istediğinin cevabını alamadım. Ben hangi sözleşmeyi ihlal ettim ? faturamı ödedim. Cihazı gelip almayanlar mı suçlu ben mi ? ben neden hala para ödüyorum ? hangi sözleşmeye uymadım ? hangi maddesi ?

  • Digiturk Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın O.B.ile 21.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön