01 Kasım 2016

Digiturk Nakil Ücreti.

Başka eve taşındığım için Digiturk'ü aradım ve nakil işlemi talep ettim. Digiturk müşteri hizmetleri 60 TL isterken, Digiturk servisi aradı ve yan oda bulunduğu için 90 TL istedi. Birincisi, Digiturk müşteri hizmetleri doğru bilgi vermedi. İkinci olarak da, taşındığım yerde merkezi çanak olmaması durumunda eski çanağımızı ve uydu alıcısını yeni eve götürmemizi istediler. Uydu alıcısını kendim sökmem gerekiyor, uydu alıcısını, kumanda vb. ürünleri de ben götürüyorum; kendileri gelip sökmüyor, hiçbir şey taşımıyor. Peki bu 90 TL ne için alınıyor? Hiçbir zahmette bulunmadan sadece adres değişikliğinden servis basit bir kurulum yapmak için 90 TL talep ediyor. Resmen taşınmanızdan kendisine fırsat çıkarma peşinde.

Bahadır 942 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın B. S. ile 02.11.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Bahadır 01 Kasım 2016

    Sorunum müşteri hizmetleri tarafından aranarak çözülmüştür.

  • Bahadır 01 Kasım 2016

    Servis aradıktan sonra Digiturk müşteri hizmetlerini arayıp siz bunu bana söylemediniz diye şikayette bulunduktan sonra müşteri hizmetlerinin yan oda nakil ücretinin 25 TL olduğunu söylemesi de cabası. Peki kendi yetkili servisiniz neden 30 TL istiyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön