06 Ekim 2016

Digiturk Müşterilerini Yanıltıyor!

Başlıkta da belirttiğim gibi, Digiturk firması hakkında aynen böyle düşünüyorum. Digiturk, müşterilerine, kendi yaptığı eksik bilgilendirmenin bedelini ödetmektedir. Bundan bir süre önce, çağrı merkezi tarafından aranarak, paketlerim arasında yer alan film paketini, 12 ay uzattığım takdirde, her ay 5 adet salon filmini ücretsiz olarak izleyebileceğim söylendi.

EK'teki fotoğrafta da görülebileceği gibi; 4 Ekim 2016 tarihinde, yine Digiturk tarafından cep telefonuma gönderilen SMS'te, aylık 5 adet film hakkımın bulunduğu, dilediğim 5 adet salon filmini ücretsiz izleyebileceğim belirtildi.

5 Ekim 2016 tarihinde dilediğim bir salon filmini açtım. Birkaç dakika sonra cep telefonuma gelen mesajda, 21 TL film bedelinin faturama yansıtılacağı söylendi.

Müşteri hizmetleri "kirala-izle yöntemiyle izlemeliydin "diyor, fakat böyle bir bilgilendirme yapılmamıştı.

Ahmet 129 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi09 Ekim 2016

    Sayın A.K. Y. ile 09.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Ahmet 08 Ekim 2016

    Bu mesajiniza sadece guluyorum. Başka zaman, mesela ek bir paket satacak olduğunuzda 50 kez ararsınız, bu sefer yalnızca 1 kez aramışsınız, başka arama olmadı. 08 Ekim 2016 Saat 02:00 civarı ben müşteri hizmetlerini aradım, bana sözlü bilgi verilecekmiş dedim; "evet tekrar aranacaksınız, size bilgi verilecek... " dendi, sonuç? Tabi ki ne arayan var ne soran:))) Ucuz hareketler bunlar. Bugün bir arkadaşımı telkin ederek Digiturk uyeligini iptal ettirdim. Kendi taahhüdüm dolunca, ki Ocak'ta dolacak, ben de direk iptal edeceğim.

  • Digiturk Temsilcisi07 Ekim 2016

    Sayın A. K. Y.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön