20 Mayıs 2016

Digiturk Müşteri Odaksız İşletme Olmak..

Digiturk üyeliğim en üst paketlerde sayılır. Ayda 100 küsur TL veriyorum ve doğru düzgün izleyemiyorum. Devamlı donma ya da eksik kanal sorunları oluşuyor. Servis çağırınca 35 TL servis ücreti var diyorlar (olmaması gerekiyor çünkü firma bana düzgün hizmet vermekle mükellef). Hadi buna tamam diyorum. Gelen servis sitede ortak kullanılan çanağın eski olduğunu en azından LNB ünitesinin değişmesi gerektiğini söylüyor ve benden 50 TL istiyor.

Mevzu 50 TL'değil ki ben ayda 3 katına yakın para veriyorum zaten. Burada problem niye ben para verdiğim sistemi düzgün izleyemiyorum? Tek olarak kullanmadığım bir cihazın parasını neden sadece ben veriyorum? Müşteri temsilcileri de üzerine neden salakmışım gibi davranıyor? İptal ettirmek zaten ayrı bir eziyet. İptal ettirme diye her türlü zorluğu çıkartıyor. Bence firma acilen bu sorunları düzeltmeli.

İsmail 115 Okunma

Cevaplar

  • İsmail03 Haziran 2016

    Yalan yanlış bilgi verildi ve sorun halen cozume kavusmadi.

  • Digiturk Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sayın I. C. ile 20.05.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön