Digiturk Müşteri Memnuniyetsizliği.

Gökhan A. |

2007 yılında ilk kez üye olduğum daha sonra mevcut üyeliğimi kapatıp yeniden üye olduğum Digiturk'ü son 1 yıldır yaşanan müşteri memnuniyetsizliğinden dolayı iptal ediyorum. Talebi mi yaptım, 2 ay beklemem gerekiyormuş. Yayın sorunu onlardan kaynaklı olmasına rağmen, teknik servis ücreti istediler, üyeliği kapatacağım dediğim de ise teknik servisi ücretsiz yollarız dediler.

Hakkını aramasan o parayı kuzu kuzu alacaklar, bu durum güvensizliği iyice tetikledi, siz değerli tüketicileri bilgilendirmek istedim. Bundan sonraki süreçte ise D-Smart üyeliği düşünüyorum. Bakalım onlar nasıl hizmet verecek. Nasıl iş illa hakkını mı arayacan kardeşim, biraz da siz firmalar düşünsenize müşterilerinizi 7 yıl ya halen nereden ne koparırım derdi var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  11:23

  Sayın G.A.ile 29.06.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Gökhan A.
  28 Haziran
  17:04

  Üyeliği iptal etmeme rağmen halen aranıyorum,silin kardeşim numaramı,bu sefer Ekim e kadar ücretsiz izleyin vs tarzı teklifler ile aranıyorum,madem müşteri memnuniyetine bu kadar önem veriyorsunuz, 7 yıllık üyenizi bu aşamaya getirene kadar neden bu memnuniyeti göstermiyorsunuz! Aramayın beni 1 yıl bedava da kullandırsanız sizinle bir daha işim olmaz Dsmart üyelik talebinde bulunacağım aramayın Allah Allah

 • 28 Haziran
  12:19

  Sayın G.A.ile 28.06.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI