02 Eylül 2013

Digiturk Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

2012 senesi Ağustos ayında bir radyo programından Digiturk üyeliği kazandım. Birkaç indirimle üyeliği başlattım. Yalnız şu var ki üye olma sırasında görüştüğüm 3 Digiturk bayi çalışanı ve kuruluma gelen arkadaşlar bana taahhüt süremi bitirmeden iptal isteğim olursa herhangi bir para ödemeyeceğimi, sadece cihazı geri teslim etmem gerektiğini söylediler.

Şimdi iptal ettirmek istiyorum 185 TL gibi bir para ödemem gerektiğini söylüyorlar. Ben o konuştuğum arkadaşların sözüne güvenerek sözleşmeyi ve taahhütnameyi okumadım bile ama şirket ne kadar büyük olursa olsun hep aynı numaraları yapıyorlar.

Sefa 24 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın S.B' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Sefa 04 Eylül 2013

    bu nedir arkadaş. benim şikayetime verilen cevap bu mu yani. işte firma değeri burdan anlaşılıyor. bu dünyanın öteki dünyası da var. alırız elbet hakkımızı.

  • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın S. B. ile 01.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön