02 Eylül 2013

Digiturk Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Üyesi olduğum Digiturk yayın sağlayıcımdan ağustos ayı başında telefon geldi. Müşteri temsilcisi telefonda salon paketlerinde kampanya olduğunu ücretsiz olarak 1 ay kullanıma açılacağını 1 ay sonra ise tekrar aranıp beğeniyorsam bedeli karşılığında üyeliğimin aktif olacağını, istememem durumunda ise hiçbir ücret ödemeden ayrılabileceğimi söyledi. Kabul ettiğim bu şartları 1 ay geçtikten sonra hiç kullanmadığım ve fazladan para ödemek istemediğim için iptal ettirmek istedim.

Hiç aranmamama rağmen ben insiyatif kullanarak 31 ağustos günü Digiturk müşteri hizmetlerini aradım. Telefonda bana salon paketleri için 8 aylık taahhüt sözü verdiğim bu sekiz ayın ilk iki ayının ücretsiz olduğu kalan altı ayında ücretli olduğunu söylediler. Şuanda kapatmak istiyorsam 17 TL anlaşmayı bozduğum için bir ceza çıkarttılar. Mebla az olması, maddi durumumun bunu ödemeye müsait olmasına rağmen böyle bir kuruluşun çalışanları tarafından yanlış yönlendirildiğim için bunu ödemek istememekteyim.

Yusuf 24 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Y.Y ile 03.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön