Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefonu Kapattı Görüşemedim.

Serkan T. |

Hem mağdurum hemde suratıma telefon kapatılıyor. Daha önceki şikayetimle ilgili Digiturk'den arandım. Önündeki ekrandan okuduğu o kadar net olan bilgiyi bana bildirdi. Ben itiraz edince iyi günler beyefendi diyerek suratıma telefonu kapattı. Ben yayın alamamışım. Maç izleyememişim en azından bir özür dilersiniz çok mu zor. Yayın alamayışımın sebebi bendeki siyah cihaz olabilirmiş. Gelde kızma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  15:31

  Sayın S.T ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Serkan T.
  26 Eylül
  12:25

  Bana geri dönüş sağlandı evet ama nasıl anlatayım.3-5 tane paketi belli dönemler için ücretsiz izleme fırsası verdiler.Ben kabul etmedim.sebebi ise Tv8 deki ingiltere premier liginden maç vermeleri.Bana bu 2 haftalığına yapılmış bir uygulama olduğunu ve tv8 de artık premier ligi maç yayını olmayacağını söylediler.Halbuki yarın Chelsea-Aston Villa maçını yayınlayacak tv8 !!!! Birde beni kandırmaya çalışıyorlar.Digitürk üyesi olup spor extra paketine 11 tl veren varsa vermesin ltfn,bu kadar aptal yerine konmayalım.Ben Chelsea,Manu,Lpool,Arsenal,City gibi takımları izlemek için 11 tl veriyorken tv8 de bu takımların maçları ücretsiz veriliyor.Uyanın lütfen

 • 13 Mayıs
  14:56

  Sayın S.T ile 13.05.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI