Digiturk Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Firat Ü. |

Firma kampanyaları ile ilgili bilgi vermek için sürekli telefon açıyor. Saat veya gün göz ardı etmeksizin telefon açıp rahatsız ediyorlar. Gün içinde 10 kere meşgule alıyoruz, 11 kere arıyorlar. Cumartesi sabah 8:30'da arıyor. Acaba bu adam uyuyor mu demiyor. Kendilerine daha önce aradıklarında beni 5-10 tl'lık kampanya satmak için telefon açmamalarını gerekirse internetten istediğim paketi almak için bakıp gerekirse talep edeceğimi bildirmeme rağmen dün yine aradılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firat Ü.
  07 Ağustos
  14:08

  Digiturk, söylediğini anlamayan bir firma... Ben ak desem o kara der. Ben neden anlaşamadığım bir firmadan hizmet satın alayım?

 • Firat Ü.
  07 Ağustos
  14:06

  Numaram 5337199627. bana hala telefon açmaya devam ediliyor. Daha önce milyon defa beni aramayın diye şikayet oluşturmama rağmen her seferinde, İlkşen Kazancı, Süleyman Ümit diye telefon açıyorlar ve daha önce kayıt oluşturulmamış hemen kayıt oluşturuyoruz diye cevap veriyorlar. Bir daha arandığım takdirde kendi üyeliğimi de iptal ettireceğim. Kayıtlardan bilgime ulaşamayan Digitürk yetkilisi, benim sizde e posta adresim yok mu? Buradan benim e-posta adresimi göremiyor musunuz? DİGİTURK gerçekten kurumsallıktan uzak bir firma haline geldi.

 • 29 Mart
  10:51

  Sayın F.Ü irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri