Digiturk Müşteri Hizmetleri Sürekli Arayıp Rahatsız Ediyor!

Buket A. |

Yaklaşık bir ay önce Digitürk tarafından taciz edilmeye başlandım. İlk önce müşteri servisinden bir kişi tarafından evden aradı, ürünleriyle ilgilenmediğimi söylememe rağmen ertesi gün tekrar rahatsız edildim, ilgilenmediğimi ve bir daha aramamalarını söyledim. Sanki hiç bunları dememişim gibi sürekli hem cep telefonumdan hem ev telefonumdan Digitürk'e aboneliği için otomatik arama yapılıyor. Digitürk otomatik aramalarında ilgilenmiyorum seçeneğini tuşlamanız da bir işe yaramıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buket A.
  21 Şubat
  15:35

  Standart şeyler söylemek için beni aramanıza gerek yok. Bir daha aramayın ve email'im de dahil olmak üzere tüm bilgilerimi de sisteminizden silin!

 • 21 Şubat
  15:01

  Sayın B.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Buket A.
  20 Şubat
  17:42

  Bugün cepten aramanızın ardından çağrı merkeziniz tarafından sabit numaramdan Digitürk aboneliği ile ilgili tekrar arandım, arayan kişiye tekrar durumu anlattığımda otomatik aramalardan haberlerinin olmadığını 02124737373'ü aramamı söyledi.
  Sayın Digitürk siz nasıl bir firmasınız? Bu nasıl bir pazarlama çalışmasıdır? Bir birinizden haberiniz yok.. Ben dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey görmedim. Bu arada telefon numaralarımıza nasıl ulaştıklarına dair soruma da yanıt alabilmiş değilim.

 • 20 Şubat
  16:07

  Sayın B.A. ile 20.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI