30 Temmuz 2013

Digiturk Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

3 Ağustos 2013 tarihi itibarı ile biten taahhüdümden dolayı Digiturk müşteri hizmetlerini aradım. Üyeliğe devam etmek istesem iki tane paket mecburi gibi cümleler kullanıldı, anlaması o kadar zor ki diyorum ki ya beni şunlar ilgilendiriyor arkadaş saymaya devam ediyor. Anlamadım ben iptal edin gitsin dediğimde faxta fax diye tutturuyorlar. Benim ilk taahhüdümde iptal için fax gerekliliğini belirtmedikleri, hizmeti satın almak gibi bir taahhüdüm olmadığını kanuni olarak 3 Ağustos sonrası tarihi itibarı ile herhangi bir fatura kabul etmeyeceğimi söyledim. Bu benim kanuni hakkım. Bu kadar karman çorman ve umursamaz hizmet anlayışı sanırım Lig Tv kaynaklı.

Şahin 72 Okunma

Cevaplar

 • Şahin12 Ağustos 2013

  çözdüler denemez...

 • Şahin04 Ağustos 2013

  herhangi bir çözüm üretmedikleri gibi standart cümle tekrar edildi. fax ile iptal edebiliriz. mailin imzalı olması durumunda faxtan farkını bana anlatan olmadı. 2013 yılında illa fax diye tutturan ve fizik formulü benzeri paket uygulamaları olan bir kurum. Şu lig ihalesi bir yenilense de birileri kurtarsa artık bizi. yayınlar iyi ama müşteri yaklaşımları tam bir felaket..

 • Digiturk Temsilcisi04 Ağustos 2013

  Sayın S.O. ile 04.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Şahin02 Ağustos 2013

  keşke maç yayınları bu platformda olmasa.. ne aradılar ne sordular. ancak son konuşmamızda bence ben sorunumu hallettim. bundan sonra gelecek herhangi bir fatura olursa doğrudan tüketici heyetine gideceğim.

 • Şahin'in Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2013

  teşekkürler...düzeltmeler için

 • Şahin30 Temmuz 2013

  şikayetimim düzeltilmiş hali bu mu sayın şikayet var yetkilisi. yapmayın :))

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön