Digiturk Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Muhittin Ç. |

Digiturk üyeliğim sırasında Turksat üzerinden bir paket seçmişim ya yanlış ifade edildi ya da ben yanlış anladım. Ertesi gün aradım ve Eutelsat'a geçmek ve HD yayınları izlemek istediğim söyledim. HD yayınlarında 1 sene ücretsiz olduğu bilgisi verildi. (İnternet sitesinde de yazıyor) servis tekrar gelip kutuyu değiştirdi ve müşteri hizmetlerinden paket tanımlaması yapmam gerektiğinden aradım.

Abartısız 10 defa aradım her birinde aktarıyoruz anonsundan sonra 3 ve 0'a basın denildi ancak bu seçeneklere gelen yanıt hep hatalı giriş yaptınız oldu. Defalarca anlatmama rağmen tüm müşteri hizmetleri aynı şeyi tekrarladılar 3 ve 0. HD yayınlarında ücretli olacağını söylediler bir de.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhittin Ç.
  25 Ağustos
  10:43

  Mesai bitip dönüş yolundayken saat 19:00 'da arandığında müsait olmadığımı belirtip 5 dakika sonra aramalarını istedim,sonrasında da kimse aramadı.Herhangi bir ulaşılamama durumu yoktur.

  Saygılarımla

 • 24 Mayıs
  14:59

  Sayın M.Ç ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri