02 Eylül 2013

Digiturk Maç Yayını Sırasında Ekranda Şifre Çıkıyor!

Yaklaşık 2 yıldır Digiturk Lig TV'de her maç yayını esnasında ekranda 11 haneli rakamdan ve arka fonu koyu mavi renkten oluşan bir yazı (bunun ne olduğunu sormak için aradığımda şifre kırıcılara karşı önlem amaçlı yapmak zorunda olduklarını söylediler) çıkıyordu. Bu sene diğer ulusal kanallardan birini de izlediğimde eğer o esnada Lig TV'de maç yayını var ise bu kanallarda da çıkmaya başladı. Konu ile ilgili şikayetimi defalarca çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerine ilettim. Her seferinde ilgili birime ileteceklerini belirtmelerine rağmen 2 senedir değişen bir şey yok. Ekrandaki kirlilik nedeni ile zevk alarak bir maç izleyemez oldum.

Ercan 3.672 Okunma

Cevaplar

 • Ercan01 Ekim 2013

  Sayın Digitürk yetkilileri ben sizden digitürk üyeliği hakkında bilgi istemiyorum. Problemime çözüm istiyorum. 1 ay önce yazdığım yaşamış olduğum şikayetime halen çözüm bulamadınız. Madem bulamıyorsunuz o zaman yaşatmış olduğunuz mağduriyetin karşılığı olarak yapmış olduğum ödemeleri geri iade ediniz.

 • Ercan09 Eylül 2013

  Digitürk ile 05.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında verilen bilgide üyelik anlaşmamda yazmayan '''maç esnasında ekranda şifre görünmesi'' problemime çözüm olacak bir yaklaşım olmamıştır. Üyelik anlaşmamı biliyorum ve üyelik anlaşmamda böyle birşey yazmıyor.

 • Digiturk Temsilcisi07 Eylül 2013

  Sayın E.T.ile 05.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ercan05 Eylül 2013

  05.09.2013 tarihinde saat 10:45'te yine Digitütk'ten aradılar ama yine aynı yaşamış olduğum problemin teknik bir durum olduğu ve çözemediklerini iletmekten başka bir bilgi verilmemiştir. Madem bu problemi çözemiyorsunuz o zaman bana bu problemi yaşattığınız dönemlere ait size yapmış olduğum ödemelerde geri iade talep ettiğimi ilettim böyle bir uygulama yapamayacaklarını söylediler.Ben tüketici olarak üzerime düşen tüm görevleri (ödemeleri düzenli yapmak)yerine getiriyorsam sizde hizmet sağlayıcı olarak vermiş olduğunuz kusurlu hizmet yayını nedeni ile benim mağduriyetimi teknik olarak çözemiyorsanız maddi olarak karşılamak zorundasınız.

 • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın E.T.ile 03.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ercan03 Eylül 2013

  Digitürk ile 03.09.2013 tarihinde yaptığım telefon görüşmesinde daha önceleride söyledikleri dışında farklı hiçbir çözüm önerisi dile getirilmemiştir. Teknik imkanlarının mevcut sorunu çözecek durumda olmadığı (teknoloji bu seviyede iken mazeret çok komik)belirtilmiştir. Anladığım kadarı ile Digiturk şu an satış aşamasında olan bir firma olduğundan mevcut yöneticiler bu aşamada tüketici memnuniyetini pek önemsemedikleri sonucundan başka bir sonuca varamıyorum malesef. Ve benim sorunum halen devam etmektedir. Verilen cevabı kabul etmiyorum.

 • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın E.T.ile 03.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ercan02 Eylül 2013

  Digitürk ile 02.09.2013 tarihinde yaptığım telefon görüşmesinde hiçbir şekilde belirtmiş olduğum problemin çözümüne odaklı bir çözüm önerisi getirilmemiştir. Ve benim sorunum halen devam etmektedir.Yazılı cevabı kabul etmiyorum.

 • Digiturk Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın E.T.ile 02.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön