Digiturk Lnb Sorunu Hakkında!

Sibel D. |

Geçtiğimiz sene hava muhalefeti nedeniyle Digiturk arızası sonucu Digiturk'e başvuruda bulundum ve hali hazırda yüksek fatura ödediğim için ücretsiz servis talebimi şikayet sitelerinden birine ilettim, mağduriyetimi gidermek için servis gönderdiler, fakat servis tüm binanın bulunduğu LNB' nin yandığını 80 TL ödemem gerektiğini söyledi, bende ödemeyi yapamadım ve Digiturk'ü kapamaya karar verdim, hava muhalefeti nedeniyle daha yeni olan LNB yanmasına sinirlendim, açıkçası yaklaşık 7 ay Teledünya (Türksat) üzerinden birçok kanal kısıtlamasıyla Digiturk yayını aldım, yenilemem sonucunda ücretsiz LNB değişiceklerini söylediler ve değiştirmeye geldiklerinde LNB' nin yanmadığını söylediler!

Etiketler :

Teknik Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:14

  Sayın S.D. ile 13.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Sibel D.
  07 Kasım
  19:32

  hayır ulasmadilar bilgi teyidi için mailde gondermediler, telefonum her zaman açık ulasamadik diyerek sorun cozuldu saniyorlar! Sonuna kadar şikayetçiyim!

 • 14 Ekim
  13:23

  Sayın S. D. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.com.tr , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Sibel D.
  01 Ekim
  12:47

  Tam 9 ay boyunca Türksat üzerinden yayın aldım hiçbir kanali izleyemedim sirf 80 TL vermedim diye LNB yi degistirmediler simdi yenilemede yanan LNB yi ücretsiz degistiriceklerini söylediler degistirmeye geldiklerinde LNB nin yanmadigini soglediler skandal! mağduriyetimin geriye donuk giderilmesini rica ederim aylarca hizmet alamadan mevcut kisitli kanallari izledim!