Digiturk Liglerin Olmadığı Yaz Sezonunda Lig Olduğu Zamanki Ücretin Aynısının Alınması.

Kemal M. |

Digiturk üyesiyim Şampiyonlar ligi, spor extra, HD paket birde müzik belgesel paketim var. Ayda 86-90 TL arası fatura ödüyorum. Düzenli olarak yayın kesintisi yaşadığımı söylememe gerek yok 3 ayda bir 40-50 TL servis ücreti veriyorum. Bunları geçtim de yaz ayında hazırlık maçı bile yok bırak lig maçını yine aynı fatura gelince adama sinirden deliye dönüyor insan.

Bir de müşteri hizmetlerini aradığım zaman, yok sizin bize haber vermeniz lazım önceden gibi bir saçmalıkla karşılaşıyorsunuz. Geçen yıl yaz aylarında hiçbir şey belirtmeden otomatik siz faturamdan spor paketlerini düşmüştünüz. Zaten normali de bu çünkü olmayan bir şeyin parasını almak haksızlık! İptal ettiriyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal M.
  08 Temmuz
  16:26

  Herkese böyle yapıp izlemedikleri yayınlarını parasını almak çok kolay değil mi? Sadece tek bir firma yayın haklarına sahip olursa böyle olur. Nasıl olsa Digiturk ten başka bir yere gidemez kafası.

 • 08 Temmuz
  09:28

  Sayın K. M. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.com.tr , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri