Digiturk Kutu Değişim Ücretleri...

Tuba B. |

1 yıl önce hediye olarak verilen Digiturk plus kutu kullanımı için 28 TL kutu kullanım bedeli faturalandırılmıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımızda sürenin dolduğu bundan sonra faturalandırılma yapılacağı bildirilmiştir. Kutunun iptal ve değişikliğini istediğimiz zamanda 35 TL servis parası vermemiz gerektiği bildirilmiştir. Biz istemeden hediye olarak verilen kutunun kullanım süresi bitti diye hem bize bilgi verilmeden faturalandırılıyor hem de bir kutu değişimi için 35 TL para isteniyor! Bu tam bir haksızlık! Üyeliğimizin iptalini istedik fakat ona da bir cevap gelmedi. Bir an önce sorunumuza çözüm bekliyoruz. Daha fazla boşu boşuna para vermek istemiyoruz.

Etiketler :

Decoder / Receiver

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  16:31

  Sayın T. B. ile 23.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Tuba B.
  23 Eylül
  12:34

  Hiçbir şekilde bana ulaşılmadı kendi çıkarları doğrultusunda bir görüşme alduğu zaman sabah 8.30'da başlıyolar aramaya ve günde 800 kez arıyorlar şimdi ulaşamadık. Digiturk müşteri hizmetleri yardımcı olamıyo insanları mağdur etmekten başka işleri yok.

 • 10 Eylül
  11:51

  Sayın T.B.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri