Digiturk Kurulum Ücreti Alınıyor!

Mustafa Fatih Ş. |

Şubat ayında Digiturk abonesi olmak istedim. Alacağım paketi 12 ay HD taahhütlü internetten araştırdım ve Digiturk.com.tr'de kurulumun ücretsiz olduğu yazılıydı. Bakırköy Digiturk bayisine gittim, aynı şekilde kurulumun ücretsiz olduğunu ve kesinlikle 30 TL aktivasyon dışında başka hiçbir kurulum ücreti ödemeyeceğimi söylediler.

Dün Digiturk aboneliğimi sonlandırmak istediğimde bana taahhütümü bozduğum için HD indirimi 20 TL bunda haklılar kurulum ücreti için ise 85 TL alacaklarını söylediler. Hem başta kurulumun ücretsiz olduğunu söylüyorlar hem de üyelik iptalinde 85 TL kurulum ücreti istiyorlar.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  13:24

  Sayın M.F.C ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Mustafa Fatih Ş.
  17 Haziran
  15:59

  Bilgilendirme beni kesinlikle tatmin etmedi. Üyelik iptali durumunda 85 TL alınacağının söylenmemesini iş yoğunluğuna bağlandı.

  Ayrıca taahhütnamenin orjinalini istediğimde müşteriye hiç verilmediği ve arşivde saklandığını söylediler. Halbuki taahhütnamenin sonunda bir kopyasının müşteriye verileceği yazar.

 • 17 Haziran
  15:28

  Sayın M. F. C. ile 17.06.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI