Digiturk Kurulum Ücreti!

Hakan G. |

Pazartesi günü Digiturk ve Lig TV bağladım. Maçlar hafta sonu olduğundan hafta sonu Lig TV'yi test edebildim. Kanal geçişleri çok ağır ve lig TV'yi açınca yarım saat kartınız doğrulanıyor. Lütfen bekleyiniz uyarısı alıyorum. Bağlantımı yaparken bana deneme süresinin 15 gün olduğu söylendi ama müşteri hizmetlerini aradığımda bunun 1 hafta olduğunu söylediler. Kontratta kutu 1 yıl garantili olduğu yazıyor. Ama kutu için servis gönderirlerse de 25 TL ücret alınacağını söylüyorlar. Kutu zaten onların üyelik sonunda benden alacaklar sorun kutu da veya yayında olsa ikisi de Digiturk'ün sorunları. Digiturk üyeliğimin cezasız iptalini istiyorum.

Etiketler :

Decoder / Receiver Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan G.
  04 Mayıs
  11:05

  Üyeliğimi iptal ettim. 27 Mart\'ta yazdığım şikayete 1 Mayıs ta cevap yazmışlar. İlgiye bak. o sesinizi duymak istemediğim için bilerek cevap vermiyorum. Aramayın

 • 02 Mayıs
  13:14

  Sayın H.G. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Hakan G.
  10 Nisan
  15:41

  Yeni verdikleri cihazda da aynı sorun oldu aradım oradan cihazı tekrar başlatıp çözdüler tekrar olursa yeni bir cihaz daha verelim dediler. Üyelik iptali için arayıp iptal kaydı oluşturdum. 

 • Hakan G.
  02 Nisan
  13:59

  Yalancılar 27 Mart aradıklarını söylediler ama aramadılar. Tam 15 gün dolduktan sonra 1 Nisan da aradılar. Sadece kutumu değiştireceklermiş. Cezasız iptal yapmayacaklarmış. Bugün kutu için geleceklermiş bakalım bunda doğrular mı. Siz bu firmaya kesinlikle güvenmeyin alternatifiniz varsa onu değerlendirin. Lig TV için bağladım bende yoksa ne mal oldukları konusunda uyarılmıştım.

 • 01 Nisan
  11:58

  Sayın H. G. ile 01.04.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Hakan G.
  30 Mart
  16:17

  Evet Digiturk'ün müşterileri umurlarında değil. Soyguncular sadece paralarına bakıyor zaten lig TV olmasa bu kadar uyarıya rağmen bağlamazdı kimse. Ama bu soygunculara daha fazla para yedirmemek için gerekirse gerekli cezayı ödeyip iptalimi yapacağım

 • Hakan G.
  27 Mart
  15:20

  Şikayetimin bugün 3. günü olmasına rağmen kimse dönüş yapmadı. Ben burada birçok banka ve gsm operatörü ile ilgili birçok şikayet yazdım. Kısa süre içinde bana yardımcı oldular ama Digiturk üç gündür yardımcı olmuyor. Herhalde 15 günün dolmasını bekleyip hiçbir hakkımın kalmamasını hedefliyorlar. Digiturk düşünen arkadaşlar lütfen buradaki diğer şikayetleri dikkate alsınlar çünkü Digiturk firması bu ülkede insanın parasını en çok gasp ve insanları kandıran bir firmadır. Bunu diğer şikayetleri okuyarak kendiniz de görebilirsiniz. Üyelik için aradığım bir dakika içinde müşteri temsilcisine bağlanırken iptal etmek istiyorum dediğimde 30 dakika sonra müşteri temsilcisine bağlıyorlar ve müşteri temsilcileri sert ve yakışıksız bir şekilde konuşuyorlar. Eğer sorunum çözülmezse sözleşmedeki açıkları ve haklarımı kesinlikle kullanacağım.

 • Hakan G.
  27 Mart
  15:01

  Şikayetim çözülmedi