28 Haziran 2014

Digiturk Kurulum Sorunu.

Yaklaşık 1.5 senedir Digiturk üyesiyim. Ücretsiz kurulum kapsamında gelen kurulum elemanları yeni üyeliğin apartmanda mevcut bulunan Digiturk çanağına splitter ile bağlanacağını söylediler. Kurulumun bittiği aşamaya kadar ödemeyle ilgili herhangi bir bilgi vermeyen kurulum elemanları kurulum tamamlandıktan sonra hem splitter hem kablo parasını aldılar.

Takip eden aylarda en ufak hava şartlarında bozulma olmasıyla beraber defalarca sinyalimiz gitti. Digiturk müşteri hattı hiçbir seferinde sorunun çözümüne yardımcı olmadığı gibi tamamen Digiturk'ün kendi alt yapısından ve kurulumundan kaynaklanan sinyal sorunu için gönderdiği teknik servise her seferinde ödeme yapmamız gerekti.

Göksun 316 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sayın G.K. ' e irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön