22 Mart 2016

Digiturk Kurulum Sırasında Belirtilmeden Alınan Ücret!

21/03/2016 tarihinde Digiturk üyeliği için başvuru yaptık. Üyelik ben evde bulunmadığım için eşim adına yapıldı. Aldığım üründe giriş paketi + film paketi mevcuttu çağrı merkezi bana yeni üye olunacağı için ek olarak ücretsiz bir şekilde kaydetme durdurma işlemi yapan Plus IQ tarafıma verileceğini iletti, ben de işleme onay verdim.

22/03/2016 tarihinde teknik servis geldi anteni taktılar fakat Plus IQ hizmetini alabilmem için 50 TL'lik tam adını bilmiyorum ama bir kablosu takılması gerektiğini aksi takdirde yayın alamayacağımızı iletti. Evde olmadığımdan eşim ücreti vermek durumunda kaldım. Çağrı merkezinden işlem sırasında bize böyle bir ekstra ücretin çıkacağı belirtilmedi zaten belirtilseydi bu hizmeti kabul etmezdim. Zaten çağrı merkezine bende çanak olmadığını belirtmişim, tarafıma bilgi verilmeden iş biterken alınan ücretten şikayetçiyim.

Burak 65 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın B.A. ile 22.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön