Digiturk Kurulum İçin İstenen 400 TL Ücret.

Cenk E. |

Evimi değiştirdim müşteri hizmetlerini aradım durumumu anlattım müşteri hizmetleri 35 TL ücreti var dedi tamam dedim daha sonra teknik servis (Çorlu digital emre aktaş bayii) randevu için aradığında 45 TL istedi anten kurulumu gerekiyorsa 85 TL olur dendi ona da olur tamam dedim eve geldiler. 400 TL istediler. Bu sefer olmaz deyince o zaman bana bir kağıt uzatıp imzalamamı ve 25 TL vermemi istediler. Sebebini sorunca o kadar geldik cevabını aldım. Müşterilerinin sorunlarını çözeceği yerde müşterilerini yanıltmaya odaklı bir kurum ne duydum ne gördüm. Eğer sorunum çözülmez ise hizmet alamadığım için gerekli yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  14:30

  Sayın C. E. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.com.tr , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Cenk E.
  08 Kasım
  18:20

  Müşteri hizmetlerini aramasam geri dönüş yapacakları yok ilgilenmiyorlar nihayet ekip göndereceğiz dediklerinde lütfen aynı ekip gelmesin dedim tama dediler ama dememe rağmen aynı teknik servis Çorlu Digital Emre Aktaş bayii ve aynı elemanı gelip sağa sola bakıp çatıya çıkıp aşağı indi bu sefer de 250 TL istedi sanki kendi değil de daha önce başka biri gelmiş gibi. Yanlış kayıt açmışlar siz öyle söyleyin deyip gittiler digiturk'ü tekrar aradım şimdi de başka servisin geleceğini ve 85 TL ücreti olduğunu söylüyorlar dalga geçiyorlar anlaşılan o ki kendilerine de söylediğim gibi yasal yollarla bu iş çözülecek yarın yasal yollara başvuracağım