Digiturk Kurulum İçin 85 TL İstiyor.

Hakan B. |

Bundan yaklaşık 2 yıl önce Digiturk abonesi oldum. Bir süre önce de müşteri hizmetlerinin tavrı yüzünden üyeliğimi iptal ettirmek istemiştim. 4 ay kadar normal uydu alıcısını kullandım. 10 gün kadar önce Digiturk tarafından arandım ve tekrar üyeliğimi yenilettim. 2 yıl önce ilk abone olduğumda, benim kendi çanak antenimi kullanmış ve Digiturk tarafından bana çanak anten (hakkım olmasına rağmen) verilmemişti. Şimdi ise ben kendi çanak antenimi yaklaşık 5 aydır kendi uydu alıcım ile kullandığımı ve çanak anten talep ettiğimde bana 85 liraya çanak anten satmaya kalkıyorlar. Bunu da bana aktivasyondan bir hafta sonra söylüyorlar. Bir haftadır yayınlarım açık ama gelen giden yok.

Etiketler :

Anten ve Bağlantı Elemanları Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  30 Aralık
  01:04

  Başvurumdan yaklaşık olarak 13 gün sonra, tamamen kendi çabalarımla kurulumu yaptırdım. Merak ettiğim Digiturk, bana yayınlarını izlettirmediği o 13 günün parasını da benden isteyecek mi?
  Bu arada daha ilk haftam dolmadan vallahi pişman oldum.

 • 23 Aralık
  16:10

  Sayın H.B. ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri