Digiturk Kurulamamış Hatta Habersiz Fatura Yansıtmış!

Melek M. |

Geçen Mayıs, herkesin sakın alma dediği Digiturk için kurulum talebi yaptım. Cihazla gelen şahıs projeksiyon TV için ara bağlantı kablo almamı söyledi alınca açılacak dedi. Anten bende vardı. Kabloyu aldım taktım yok. Sonra kablonun daha iyisini aldım taktım yok. Digiturk'ü aradım bu bağlanmadı dedim. Bağlantıyı yaptırdıkları firmadan TV'min uyumsuz olduğuna dair bilgi geldiğini iletti Digiturk çağrı merkezi. Dedim tüplü TV'ye bile bağlanıyor niye bağlanmadı. Yine aynı cevap verildi. O zaman iptal edin dedim tamam dediler cihazı aldılar iptal SMS ' attılar. Aylar sonra bir e-maile rastladım 74 lira fatura. Aradım dediler yasal takibe aktardık avukatı arayın dedim çağrı merkezinizin TV'niz uyumsuz dediği bağlanmayan Digiturk için niye ben avukatla görüşüyorum. Hiç bağlanmamış Digiturk için. Yani çaresizlik bu kadar olur.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  11:40

  Sayın M. M. ile 05.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Melek M.
  02 Ekim
  17:56

  Aynı gün kurumunuz çağrı merkezine dönüş yaptım fakat çağrı merkezinin ne söyleneceği hakkında bilgisi olmuyor. Tekrar dönüş bekliyorum

 • 01 Ekim
  15:02

  Sayın M.M.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Melek M.
  29 Eylül
  22:50

  Firma çağrı merkezinden TV'in Digiturk yayınına uygun değil diye kendisi belirtmesine rağmen, başlatamadığı hizmetsizlik için ısrarla ödeme yapmamı istemektedir. Dava açıp çağrı merkezi kayıtlarının dinlenmesini istemem gerek.

 • 25 Eylül
  10:56

  Sayın M. M. ile 25.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI