Digiturk Kumandası Garanti Kapsamı Dışında Bırakıldı!

Barış Çağatay Ç. |

Digiturk kumandamız bozuldu. Müşteri hizmetleri kumandamızın garanti kapsamında olmadığını servis ücretinin 25 TL, kumandanın da 20 TL olduğunu söyledi. Henüz 4-5 aylık elektronik bir cihaz nasıl garanti kapsamında olmaz. Haydi onu geçtim, piyasada 10 TL'ye benzeri bulunabilecekken 45 TL masraf çıkartmak nasıl bir uygulamadır?

Bu şikayeti garantisiz ürün satmak ve fahiş fiyatla servis sağlamak sorunu Digiturk'e geçmek isteyenlerce bilinsin diye yazıyorum. Az sonra çıkıp bir elektrikçiye gidip kumandamı tamir ettireceğim. Basit bir google araması ile kumanda tamirinin 3-5 TL olduğunu siz de görebilirsiniz. Tamir edilemiyorsa benzeri bir kumanda alacağım.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Kumanda

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  17:38

  Sayın B.Ç.Ç ile 24.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Barış Çağatay Ç.
  24 Aralık
  00:22

  Sağolsunlar, Digiturk yetkilileri beni arayarak Digiturk üyeliği hakkında bilgi verdiler. Ben de digiturk kumandasının 45 TL olduğunu. Ona gözüm gibi bakmam gerektiğini tekrar öğrenmiş oldum.

  Neyse, sonuçta kumandayı mahalledeki elektrikçide tamir ettirdim. Borcum ne kadar deyince usta "Ağbi mühim değil." dedi. "Olmaz öyle şey." dedim. 5 TL uzattım. Adamcağız "Siftahı senden bereketi Allah'tan." diye aldı parayı. Siftah etmemiş adam benden para istemezken Digiturk'ün bana aboneliği hakkında bilgi vermesi... Of of...

 • 20 Aralık
  15:00

  Sayın B.Ç.Ç ile 20.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI