10 Ağustos 2016

Digiturk Kullanılamayan Hediye Filmler!

2 ay kadar önce aboneliğinizi devam ettirin, karşılığında size salonlardan 5 adet filim hediye edelim diyen aboneliğe devam etmemizin akabinde "dilediğin zaman" uygulamasındaki salonlarda bulunan filmlerin %95'iden kiralama özelliği kaldırıp "satın al" özelliği koyarak, hediye ettiği 5 adet filmi izlemememiz için elinden geleni yapan kurum.

Çocuk habire animasyon izliyor diye 20 senelik animasyon filmlerini bile satmaya başladılar bir anda. Tabi hediye edilen ve izlenemeyen filmlerin yerine birbirinden ve kurumdan ve uygulamalardan habersiz bir yığın müşteri temsilcisi ile konuşup macera-aksiyon-gerilim dolu saatler yaşatması ile bir nevi sözünü tutmuştur.
Hediyeyi geçtik hediyenizi geri alın bize salon filmlerinde kiralama opsiyonunu geri açın parasını verip izleyelim diyoruz, onu da yapmıyorlar!

Ferit 63 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Sayın F. K. ile 12.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ferit11 Ağustos 2016

  Arayan kişi üyeliğimiz hakkında bilgi vermemiştir. Bize sorunun ne olduğunu sormuştur:) 5-6 kişiye en başından anlattığımızı durumu bir de kendisi dinlemek istedi, kimsenin kimseden haberi yok. Herhangi bir şekilde şikayetimiz hakkında bilgi verilmemiştir. Komedi filime döndü.

 • Digiturk Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Sayın F. K. ile 10.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ferit10 Ağustos 2016

  Şikayetimize cevap verilmemiştir, bu bir otomatik cevaptır, kesinlikle çözümle alakasız bir konuşmadır, arayan kişinin kendi kurumunda bilgi almayarak bizi arayarak sorunla ilgili bilgi istemesi ise ayrı bir komedi. E biz zaten bir sürü kişiye dert anlattık:) kayıt yapılıyor:) tam kabus filmi.

 • Digiturk Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Sayın F. K. ile 10.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön