08 Aralık 2014

Digiturk Kendi Kafasına Göre Hesabı Uzattı.

Digiturk Lig TV paketim bittiğinden önce hesap sahibi olan beni aradı. Paketiniz bitiyor uzatmak istiyor musunuz diye sordu. Uzatmak istemediğimi söyledim. Ertesi gün görüşmediğimiz, ayrı yaşadığımız eşimi aramışlar. Paketi uzatma teklifine onay vermiş. Kimlik numaramı da doğal olarak bildiğinden doğal olarak onayı vermiş Digiturk.

Daha 1 ay önce oğlum sözleşmeyi iptal etmek istediğinde, hesap sahibinin onayı olmadan yapamayacağını söylemişlerdi. Şimdi ben aradım Digiturk'u. İstediğiniz yere şikayet edin eşinizden onayı aldık yapabileceğiniz bir şey yok diyorlar.

Birkan 101 Okunma

Cevaplar

  • Birkan 09 Aralık 2014

    Az önce müsait değildim ki zaten arandığı gibi meşgule attım. 1 kere arayıp karşı taraf meşgul olunca bu şekilde işlemi sonlandırıyor musunuz? Çok güzel.

  • Digiturk Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın B.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön