Digiturk Kart İadesi Sorunu.

Koray T. |

Digiturk aboneliğimi Nisan ayında iptal ettirdim. Mayıs ayında son faturamı ödedim. Haziran ayında da kartı Tekirdağ Çorlu Digiturk'e iade ettim. Kartı iade ederken, görevliden belge istedim ama Görevli abi bunu hep böyle yapıyoruz herhangi bir problem olmuyor, sıkıntı yok dedi.

Haziran sonunda Adana'ya taşındım. Cep telefonuma ekipman teslim etmediğim ve fatura ödemediğim için yasal işlem başlatacağız diye SMS geldi. Digiturk'ü aradım, ben kartı da teslim ettim, bu SMS nesi dediğim zaman, beyefendi kartı teslim ettikten sonra, size verilen belgeyi, bize gönderecektiniz dedi. Bana böyle yapmam gerektiği söylenmedi. Söylenilseydi yapardım. Digiturk kolay para peşinde şikayetçiyim.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  17:40

  Sayın K.T. ile 27.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Koray T.
  27 Kasım
  16:03

  2 Kasımda yaptığım başvuru için halen bir cevap verilmediği gibi, her seferinde size bilgi vermek için arıyoruz deyip aynı şeyi söylüyorlar. Bugün ilk defa cep telefonuna "ekipmanlarınızı bayiye teslim ediniz ve bayinizden evrakınızı almayı unutmayınız" diye SMS geldi. sonrasında da "ilgili ekipmanları bayimize teslim etmediğiniz halde 40 TL tarafınıza faturalanadırılacaktır" diye SMS gönderdiler. Yaptıkları bundan başka bir şey yok.

 • 20 Kasım
  09:56

  Sayın K.T. ile 20.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Koray T.
  20 Kasım
  07:58

  !9 Kasım tarihinde de aradıklarında yine aynı şeyleri söylediler. Telefondaki görevliye, Hanımefendi aynı şeyleri konuşup duruyoruz, söyleyecek başka farklı bir şeyiniz yoksa, lütfen beni meşgul etmeyin, mahkemede görüşelim dedim. Bana verilen bilgi budur.

 • 19 Kasım
  13:07

  Sayın K.T. ile 19.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Koray T.
  13 Kasım
  09:54

  Herhangi bir bilgi verilmedi. 2 gündür aynı şeyleri konuşuyoruz. Yaptıkları hatayı kabul etmiyorlar, MH, yetkilisi yada bayi, kartı iade ettiğim zaman bana evrak almam gerektiğini söylemek yada bana evrak vermek zorunda değilmiş. Benim istemem gerekirmiş. İade ettiğim kart bayi tarafından sistemden düşülmemiş, hata benimmiş. "Yasal işlemleri başlatın, mahkemede görüşelim" dedim. Beceriksizliklerini, kendi işleyiş hatalarını müşteriye yansıtmaya çalışıyorlar.

 • 13 Kasım
  09:33

  Sayın K.T. ile 13.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI