Digiturk Kanal Yok, Sinyal Yok Bıktım.

Fatih E. |

Digiturk yetkilisi şuan kutuyu değiştireli 1 ay oldu bu akşam tekrar TV açtığımda sinyal yok uyarısı veriyor hiçbir kanal bulunmuyor. Digiturk kolay kurulumda hiçbir kanal bulmuyor. Teledünya (Türksat) arama yaptığımda kanal buluyor. Gene müşteri hizmetlerinizi aradım ve gene klasik aç kapa kurulum yap cevapları aldım. Olmuyor olmuyor ve gerçekten çok sıkıldım bu işten hemen bunu çözün yoksa yarın sizden kurtulmak için adım atacağım. Bana sakın telefon açıp size teknik servis yollayacağız birde 25 TL ödeyeceksiniz demeyin.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  01 Ocak
  23:11

  Şu anda dijiturkten hiçbir Yayını düzgün bir şekilde izleyemiyoruz ve biz Her ay bu firmaya düzenli olarak 60 -70 TL para ödüyorum. Kesinlikle hiç memnun ve çok kişininde sizden memnun olmadığını sizde biliyorsunuz.

 • Fatih E.
  14 Aralık
  21:32

  Sevgili şikayet var üyeleri dijitürk bugünde aramadı. Yani ısrarla aramıyorlar, hayır arayıp biz birşey yapamıyoruz deseler bırakıcam peşlerini ama oda yok. Neyse aradıklarına yazıcam ne dediklerini.

 • Fatih E.
  10 Aralık
  22:04

  Sayın yetkili, bugün beni gene aramadınız. Benden boş yere aldığınız paramı geri istiyorum.birde özür tabiki. Israrla beklicem.

 • Fatih E.
  09 Aralık
  20:48

  Sayın yetkili, bugün beni aramayı unuttunuz. Telefonunuzu bekliyorum. Sizin için memnuniyet en önemli konu dimi.

 • Fatih E.
  08 Aralık
  20:15

  Sayın yetkili, beni arayıp merak ediyorum kaç kez çaldırdınız.çalıştığım için şirket telefonunda önemli bir görüşme yapıyordum açamadım. Birde ben söyleyeyim 2kez çaldırdınız. Yarın aramanızı bekliyorum.merak ediyorum kendinizi nasıl savunacaksınız yada memnuniyet önemli diyorsunuz ya nasıl çözüm bulacaksınız.

 • 08 Aralık
  11:26

  Sayın F.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • 04 Aralık
  11:00

  Sayın F.E.ile 04.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI