04 Şubat 2014

Digiturk Kampanyasından İnternet Bağlantım Yapılmadı

Tam 1 aydır Digiturk + internet paketi ile gelen internetin kurulmasını bekliyoruz, her aradığımda farklı bir şey söyleniyor. Her gün yeni bir şey bekliyoruz. Zaten Digiturk yanında getirdiği internetin Turkcell olduğunu bilseydim kesinlikle tercih etmezdim. Çünkü Turkcell gibi bir kurumda bir şey kurdurmak onu ilgisiz kullanmak tam anlamıyla imkansız. Ne kadar zor olabilir bir internet kurmak ya ben bunu anlamıyorum, hemen internetimin kurulmasını talep ediyorum.

Kübra 30 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın K.Y ile 06.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Kübra 04 Şubat 2014

    Turkcell tarafına da aynı şikayet iletilmiş ve dıgıturk ile ilgilidir şekilde dönüş yapılmıştır, yani konu tamamen sizinle ilgilidir, ve tarafıma dönüş yapılmasını acil olarak rica ederim. bu konu fazlasıyle uzamıştır, reklamını yaparken hiç bir masraftan kaçınmadığınız ürününüzün müşterilerde kurulumu içinde aynı ve daha fazla özen göstermenizi rica ederim. tarafıma dönüşünüzü bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön