30 Ocak 2014

Digiturk Kampanyasından Aldığım İnternet Kurulumunun Gecikmesi

19.01.2014 tarihinde Digiturk TV kurulumum gerçekleşti ve 10 gün geçmesine rağmen hala internet kurulumu yapılmadı. Kurulumu yapan bayi Gizem Elektroniği arıyorum modemde sorun var sistemlere giremiyoruz diyor. Digiturk'ü arıyorum modemiz de problem yok, sorununuzu genel merkeze aktarıyoruz diyorlar ama konu ilgili geri dönüş olmuyor.

Superonline çağrı merkezini arıyorum bayinin bize sistemden bilgilerinizi girmesi gerekiyor daha sonra kurulumun gerçekleşeceğini söylüyor. Bayi ile Digiturk'ün verdiği bilgiler arasında tutarsızlık var. Kardeşimin internet üzerinden yapması gereken sınavı var. İnternet sorunumuz halledilmediği için mağdur durumundayız. Biran önce sorunumun halledilmesini istiyorum.

Melike 68 Okunma

Cevaplar

  • Melike 31 Ocak 2014

    Sizin vermiş olduğunuz bilgiler ne yazık ki benim sorunuma çözüm olmadı.26.01.14 tarihinde de aramıştım konu ile ilgili geri dönüş olacağını söylendi geri dönüş olmadı.Bugün 10. iş günü ve hala internetim bağlanmadı lütfen problem ne ise bulunup çözülmesini istiyorum.

  • Digiturk Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın M.M 30.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön