Digiturk Kampanya Vaadlerine Uymuyor!

Salim Sezer K. |

Yaklaşık 4 ay önce Digiturk hizmetimi kapatmak için başvurdum. 1 gün sonra Digiturk genel merkezden yetkili olduğunu belirten bir şahıs tarafımı arayarak aboneliğimi devam ettirmem halinde tüm keyif, dizi ve film paketlerini aylık 15 TL ye vereceğini istersem 1 yıl taahhüt vermem karşılığında 6 ay ücret ödenmeyeceğini sonrasında ki 6 ay 15 TL den devam edeceğini söyledi ve Digiturk e devam kararı alındı. Fakat bundan 2 hafta kadar önce keyif ve dizi kanallarımın tamamı kapandı.Digiturk ü aradığımda sebep olarak bana bu kanalların sadece 4 ay verilmesiymiş. Ses kayıtlarını istediğimde ise, kayıtların sadece savcılık kararı ile tarafıma dinletileceği bildirilmiştir ve kimse yardımcı olmamıştır.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  16:13

  Sayın S.S.K. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Salim Sezer K.
  19 Ekim
  22:56

  nasıl olsa uğraşmazlar diye savcılığa başvur dilekçe ver görüşme kayıtlarını iste diyorlar , her arayan aynısını söylüyor

 • 15 Ekim
  18:02

  Sayın S.S.K. ile 15.10.2014tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI