Digiturk Kampanya Bilgisi Halen İletilmedi!

Bilal Y. |

12 mayıs doğum günümdü Dijitürk play tarafından kayıtlı cep telefonuma bana özel yeni sezon kampanya olduğu bilgisi geldi. detayların mail adresine gönderildiği bilgisi gönderilmiştir. ancak daha sonrada Dijitürk playdeki müşteri temsilcisi ile yeniden iletişime geçtim.

İlgili mail tarafıma gönderileceği bildirilmiş ancak halen herhangi bir mail gelmemiştir. ve hatta o gün itibarı ile 250 lira civarı olan yeni sezon üyeliği şimdi 320 lira gibi bi bedelle karşımıza çıkmaktadır. gerekli incelemenin yapılması ve mağduriyetimin Dijitürk playe yakışan bi şekilde giderilmesi dileğiyle.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanya Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  18:57

  Sayın B.Y. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Bilal Y.
  21 Mayıs
  17:06

  ŞİKAYET VAR'A TEŞEKÜRLER SİTENİZDE YAZDIKTAN SONRA MAİL GELDİ ; GELEN MAİLDE Kİ SORUNU KENDİ SİTELERİNE TEKRAR GÖNDERDİM SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM...(((bana özel indiriminiz için GERCEKTEN teşekkür ediyorum ANCAK bana bu maili atan makam kim ise yada nasıl bi çalışanınız var ise anlamak ta güçlük çekiyorum.. komik duruma düşürüyorlar...benim dogum günüm 12 MAYIS ; SİZDEN GELEN KAMPANYA MAİLİ DİYORKİ... AYNEN KOPYALIYORUM....
  İndirimi kapmak için tek yapman gereken, aşağıdaki SATIN AL butonuna tıklamak ve ulaştığın sayfadan bu avantajlı paketi satın almak. Unutma, son gün 1 Mayıs!

  YA KARSINIZDAKİ KİŞİLERİ AHMAK YERİNE KOYUYORSUNUZ YADA İŞİNİZİ CİDDİ YAPMIYORSUNUZ..... LÜTFEN GEREKLİ BİRİMLERDEN TELEFON VE ÖZÜR AÇIKLAMASI BEKLIYORUM.....)))

 • Bilal Y.
  21 Mayıs
  11:41

  ilgili firma tarafıma mail yoluyla ulaştı ancak canlı yardım ekibini kullanmamı tavsiye ediyorlar ; ama mailimde belirtiiğim gibi ben o canlı yardım ekibini 10 gun önce zaten kullandım ve bugun itibari ile tekrar görüşüyoruz...bakalım ne çıkacak...ayrıca ilgili firma sayfasında müşterilerinin yotumlarına yer veriyor...ANCAK OLUMSUZ YORUM YAZDIGINIZDA YAYINLANMIYOR BU KONUNUNDA İNCELENMESİNİ İSTİYORUM... İNSANLAR ORADAKİ YORUMLARA BAKARAK ÜYELİK YAPTIYORLAR...AMA DÜZELTİLMESİ GEREKEN SORUNLARDAN HABERLERİ OLMAMAKTADIR...