Digiturk İzinsiz Arama ve Saygısızlık

İsmail Ş. |

Biraz önce 0212**4 00 numaralı telefondan Digiturk pazarlamacısı tarafından arandım. Daha önce Digiturk platformlarında yaşadığım sıkıntılarla çok uğraştığım için Digiturk isminden bile nefret eden ben, nefretimi gidermek için sundukları o kadar avantaj paketine karşı sadece bir şey istemiştim. Numaramın kimse tarafından aranmamasını istediğimi bildirmiştim. Az önce tekrardan belirtilen numara tarafından arandım ve kayıtların incelenmesini istiyorum.

Hanımefendi hem yalan söyleyerek beni arıyor, hem saygısızca konuşuyor hem de telefonu yüzüme kapatıyor. Digiturk'ten artık kurtulmak istiyorum. Artık aranmak istemiyorum. Mesaj atmak istemiyorum. Artık bırakın lütfen rica ediyorum. Numaramı da paylaşmayın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı İstenmeyen Reklam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ş.
  08 Haziran
  00:53

  Merhabalar,
  daha önce de iletmiştim. Digiturk'ün ne kadar rezalet ötesi bir firma olduğunu yaşadığım sıkıntılarla, ücretsiz dedikleri çanak için almaya çalıştıkları paralarla, iptal için faks gönderin deyip görmedik ya size 2 ay daha kitle mi şiz diyecek kadar saygısız ve basit bir firma. Bu firma tarafından hiçbir şekilde aranmak istemediğimi en az 8 defa belirttim.

  Bu gün 02129260400 numaralı telefondan aynı saat içerisinde 2 kez daha arandım.

  Dalga mı geçiyorsunuz? Reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip kendinizden iyice tiksindirmeye mi çalışıyorsunuz?

  aramayın!

 • 25 Mayıs
  16:20

  Sayın İ. Ş. ile 25.05.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI