24 Mayıs 2016

Digiturk İzinsiz Arama ve Saygısızlık

Biraz önce 0212**4 00 numaralı telefondan Digiturk pazarlamacısı tarafından arandım. Daha önce Digiturk platformlarında yaşadığım sıkıntılarla çok uğraştığım için Digiturk isminden bile nefret eden ben, nefretimi gidermek için sundukları o kadar avantaj paketine karşı sadece bir şey istemiştim. Numaramın kimse tarafından aranmamasını istediğimi bildirmiştim. Az önce tekrardan belirtilen numara tarafından arandım ve kayıtların incelenmesini istiyorum.

Hanımefendi hem yalan söyleyerek beni arıyor, hem saygısızca konuşuyor hem de telefonu yüzüme kapatıyor. Digiturk'ten artık kurtulmak istiyorum. Artık aranmak istemiyorum. Mesaj atmak istemiyorum. Artık bırakın lütfen rica ediyorum. Numaramı da paylaşmayın.

İsmail 96 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 08 Haziran 2016

    Merhabalar, daha önce de iletmiştim. Digiturk'ün ne kadar rezalet ötesi bir firma olduğunu yaşadığım sıkıntılarla, ücretsiz dedikleri çanak için almaya çalıştıkları paralarla, iptal için faks gönderin deyip görmedik ya size 2 ay daha kitle mi şiz diyecek kadar saygısız ve basit bir firma. Bu firma tarafından hiçbir şekilde aranmak istemediğimi en az 8 defa belirttim. Bu gün 02129260400 numaralı telefondan aynı saat içerisinde 2 kez daha arandım. Dalga mı geçiyorsunuz? Reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip kendinizden iyice tiksindirmeye mi çalışıyorsunuz? aramayın!

  • Digiturk Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Sayın İ. Ş. ile 25.05.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön