Digiturk İptal Sorunu.

Faruk K. |

Üyeliğimin iptali için 5 kere faks çekmeme rağmen üyeliğim iptal edilmedi. Bunun için çağrı merkezini aradığımda faks ellerine ulaşmadığını söylediler. Bende izlemediğim bir yayına para vermek istemediğimi söylediğimden dolayı temsilci bana üyeliğimi dondura bileceğimi, istediğim zaman tekrar üyeliğimi açabileceğimi söyledi.

Ancak ertesi ay izlemediğim bir yayına tekrar fatura geldi. Bu faturanın iptali için kurumu aradığımda yetkilini bana 24 ile 48 saat arasında dönüş yapacağı söylendi ancak üzerinden 6 gün geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Problemin giderilmesini ve tarafıma ivedilikle dönüş yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  10:16

  Sayın F.K.ile 29.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Faruk K.
  28 Kasım
  22:12

  Evet bugün içerisinde 02124737373 numaralı çağrı merkezi telefonundan 5-6 kere arandım fakat, telefon 1 kere bile çalmadan hemen kapatıyorsunuz ve açmamıza fırsat bile bırakmıyorsunuz. Konuyla ilgili 3 kere size dönüş yaptım. Müşteri temsilciniz bana tekrar dönüş yapılacağını telefonun başında beklemem gerektiğini ve en kısa sürede aranacağımı söyledi ancak tekrar dönüş olmadı. Şu bir gerçek ki sizinle yüzde yüz bir iletişim kurabilmek içi ya cumhurbaşkanı olmak lazım ya da ölüp diğer dünya da yakanıza yapışıp hakkımızı sorgulamak .lazım.

 • 28 Kasım
  18:16

  Sayın F.K. ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri