27 Ocak 2014

Digiturk İptal İşleminde Cayma Bedeli Alıyor

Üyesi bulunduğum Digiturk ile ilgili yayında yaşadığım problemi (E52) Digiturk müşteri hizmetleri ile görüştüm. Konu ile ilgili beklememiz gerektiğini ve sorunun çözüleceğini belirttiler. Ancak 3 saat sonunda tekrar Digiturk ile görüştüm ve teknik servis yönlendirilmesi gerektiğini ve bunun da ücretli olduğunu bildirdiler. İptal etmek istediğimde de taahhüt iptal ücreti talebinde bulundular.

Bedelini ödediğim hizmeti alamadığım için teknik servis talebinde bulundum. Ancak ücretlendirilmiş bir hizmeti sağlayabilmek için tekrar ücret talebinde bulunulmuştur. Bu yapılan yanlış değil midir? Konu ile ilgili yaptırım uygulamak istiyorum, nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Samet 92 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın S.T 29.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Samet27 Ocak 2014

    Digitürk receiver ına kadar olan hatta problem olmamasına rağmen digitürk ün halen teknik servis ücreti talep etmesinin nedeni nedir?

  • Digiturk Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın S.T 27.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön