Digiturk İptal İşlemi İçin Faks İstiyor!

Nesrin K. |

Digitürk iptal işlemi için Fax istiyor! Aradığımızda sada ilk saniyede telefon numaramızdan kim olduğumuzu biliyorlar her işlemi sesli yapıyorlar tuşlara basarak ödeme alıyorlar ama her nasılsa iptal talebi için faks istiyorlar.

Mail diye bir şey var hadi telefonda yapamıyorsun yazılı olsun diyorsun e mail gönderelim Faks mi kaldı, hangi zamandasınız ? Bizim Digitürk üyeliğimiz 1 yıl süreliydi zaten Superonline fiber paketle hediye gelmişti. Bendeki kayıtlara göre 1 yıl dolmamış ama bugün TV' de 1 yıl doldu mesajını gördüğümüz gibi iptal için aradık.

Ve bize eksik bilgiler verildi amacı belli. Eksik belge fazlasının demek için. Neyse web sitesinin görünmeyen bir yerine şartları yazmışlar da tesadüfen gördük. Faksı bir yer bulur çekeriz çekmesine de bu ayıp ta Digiturk yetkililerinin olsun. Birde 1500 şikayeti gördüm iptal etmemek için neler yapacaklar kim bilir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nesrin K.
  11 Ocak
  21:56

  Telefonda kutuyu uyelik bittiginde iade etmem söylendi ancak 6 Ocak ta kutuyu bırakmak istediğimiz Fatih fevzipasa bayii kutuyu üyelik bittikten sonra 1 ay geçmeden iade alamayacaklarını söyleyerek teslim almadı.Sebep ?neymis daha üyeliğimiz yeni bitmiş digiturk bizi arayıp ikna etmeye çalışacakmış !! Siz call centerda bilgi verenlere özellikle yanlış bilgi mı verdiriyorsunuz?Ben basaksehir de oturuyorum bayiinin keyfine göre kutu mü gezdiricez???Bayinizle görüşün receiveri da esimin fatih ofisinden aldırın.adresini de telefonla alabilirsiniz.

 • 27 Aralık
  09:55

  Sayın N.K.ile 27.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Nesrin K.
  26 Aralık
  20:44

  Üyeliğimizin iptalini hala teyit etmediler.

 • 23 Aralık
  13:00

  Sayın N.K.ile 23.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI