04 Eylül 2013

Digiturk IP Kutu Devir İşlemine İzin Vermiyor!

Yurt dışında TV izlemek için Yeni IP kutu satın aldım. Türkiye'de kullanamayacağımdan ötürü, muhtemel dönüş planları sebebiyle satmaya karar verdim. Destek hattını arayıp bir başkasının kendi mail adresiyle giriş yapıp yapamayacağını ve yaptığım satışın sözleşmeye uygun olup olmadığını teyit etmek istedim. Fakat müşteri temsilcisi, IP kutunun aktivasyonunun sadece 1 kez yapılabileceğini ve sattığım kişinin herhangi illegal bir hareketinin (toplu izletme gibi) Digiturk avukatları tarafından bana dava açılmasına sebep olacağını söyledi ama kendi isteğimle yine de satabileceğimi, bu defa şahsi mail adresimi paylaşmam gerektiğini iletti. 200$'lık bir cihazı süs eşyası olarak saklayacağım sanırım.

Abdullah 150 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın A.Ö.ile 24.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Abdullah24 Eylül 2013

  Sorunu çözmektense "şu anda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz, belki gelecekte buna izin verilebilir" şeklinde bir yanıt veriyorlar. Şikayetin sebebi ortada, kolaylıkla bir çözüm getirebilirler, fakat yanaşmıyorlar. IP Kutu alacakların devir edememe durumunun farkında olarak adım atmalarını öneririm. IP kutu sonsuza dek size ait olarak kalacak.

 • Abdullah22 Eylül 2013

  Henüz soruma cevap alabilmiş değilim. Telefon görüşmesinde sorunumun teknik uzmanlara iletildiği, onlardan gelen olumlu ya da olumsuz yanıtla bana tekrar dönüş yapılacağı söylendi.

 • Digiturk Temsilcisi22 Eylül 2013

  Sayın A.O.ile 21.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön