27 Şubat 2015

Digiturk Hizmette İlgisizlik Ve Dikkatsizlik.

İnternet hizmetinden yararlanmak için, müşteri hizmetlerini ve 023***23 No.lu telefonlu teknik servisini arayarak görüşmeler yaptım, işlemler başladı. Teknik servisten aradılar, oraya gidip, sözleşme imzaladım ve 25 TL ücret verdim.

İşlemler bittiğinde Superonline'dan aranacağımı söylediler. Ayrıca, modem de verdiler. Üzerinden 3 gün geçtikten servis aradı ve belgesel paketini eklemem gerektiğini söyledi ve ekledim. Evimin sokağından fiber ağları bulunmadığı için yalın internet olacağını söylediler.

Bugün aradım, interneti açamayacaklarını, evin oradan Superonline' nın hizmetinin bulunmadığını ve ücretin iade etmeyeceklerini söylediler. Hem zaman hem de nakit olarak zarara uğrattılar.

Arzu 152 Okunma

Cevaplar

 • Arzu'nun Teşekkür Mesajı24 Mart 2015

  İlgisinden dolayı Digiturk'e çok teşekkür ederim. Sadece Alaybey/Karşıyakadaki (232 323 53 23) teknik servisleri, modemi alacaklarını söylemelerine rağmen hala almadılar.

 • Arzu19 Mart 2015

  Digiturk firmasına ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Modemi geri iade etmek için 0232 323 53 23 numaralı telefonu olan servisi 12/03/2015 tarihinde arayıp, evimin yeri oraya uzak olduğu için almalarını rica ettim. Fakat, alacaklarını söylemelerine rağmen henüz ses çıkmadı. Cezai işlem olmasından korkuyorum, sırf servisin ihmalkarlığı yüzünden...

 • Arzu10 Mart 2015

  Digiturk firması, bana ulaşamadıklarını söylemiş, telefonum meşgulken aradılar ve hemen telefonumu kapatmama rağmen tek çaldırmayla aramayı bıraktılar. Daha sonra da aranmadım ve hemen bu mesaj geldi. Şimdi ben onları arasam olmaz ki, numara Digiturk'ün genel numarası... Üstelik mağdur benim, onlar aramalı.

 • Digiturk Temsilcisi27 Şubat 2015

  Sayın A.T irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön