Digiturk Hizmet Almadığım Halde Benden 2 Yıl Sonra 43 TL Talep Ediyorlar!

Gamze Büyüksarıyıldız B. |

Az önce beni Digiturk'ten bir beyefendi aradı eski üyeliğim ile ilgili 2 yıl önce bir paket almıştım ve evimdeki teknik problemden ötürü hiçbir şekilde kullanamamıştım ve iptal etmiştim. Şimdi arayan beyefendi ödenmeyen bir adet faturam bulunduğunu ve eğer Digiturk kullanırsam bu faturayı sıfırlayabileceklerini belirtti.

Bende halen aynı adreste ikamet ettiğimden dolayı istesem de Digiturk'ü kullanamayacağımı belirttim. Beyefendi ise bu durumda faturayı ödemem gerektiğini ödemez isem avukata verip 43 TL için yasal takibe başlayacaklarını belirtti. Bu kadar yetersiz bir firma görmedim. 2 yıl boyunca bana hiçbir şekilde ne yazılı ne sözlü bir bildirilme yapılmasın şimdi bu şekilde geri dönüş yapılsın.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız/Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  12:58

  Sayın G.B. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Gamze Büyüksarıyıldız B.
  24 Şubat
  12:38

  Sayın Digiturk beni insan robota arattırıp tarih tarih aktardınız ama hiçbir şekilde çözüme ulaştıramadınız. buyurun beni idari takibe verin. Bu kadar ucuz bir firma görmedim. 43 TL için bende ödemeyip bu işin peşini bırakmayacağım bilesiniz. Ve etrafımdak herkesede bu olayı anlatıp sizi kullanan var ise iptal ettirmek için elimden geleni yapacağım.

 • 24 Şubat
  12:34

  Sayın G.B. ile 24.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI