Digiturk Her Zaman Engellinin Karşısında!

Celal U. |

56 yaşında ağır ''parkinson'' hastası bir engelliyim. Çoğu firmada olduğu gibi Digiturk'te de olan engelli kampanyasından yararlanarak %50 indirimle abone oldum. Tüm paketler %50 indirimli diye düşünürken geçen hafta fark ettim ki benden 2 paketten tam ücret alıyorlarmış. Aradım söyledim ve o an düştü. Daha önceden yokmuş indirim o paketlerde çok şanslıyım ki anında tutturdum kampanya o an başlamış. :) Peki geçen aylar ne olacak dedim benden fazla para aldınız arkadaş bana arayıp düşürseydiniz fazla ödeme yapmazdınız dedi yapacak bir şey yok dedi ve ukalaca bundan sonra az ödeyeceksiniz daha ne gibilerinden konuştu.

Özetle buradan benim engelli aylığımdan zorla pay edinen Digiturk'ten şikayetçiyim ve diğer engelli ve engelsiz arkadaşlardan dikkatli olmalarını istiyorum. Digiturk batıyor herhalde benden alacağı 15 TL'ye kalmış iade etmiyor...

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  11:30

  Sayın C.U. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri