10 Ekim 2013

Digiturk Hediye Verilen Film Paketini Faturalandırdı!

1 aylık ücretsiz sinema paketi vermek için beni arayan Digiturk faturama bu ay 14 TL film paketi eklemiştir. Müşteri hizmetleri, 1 aylık ücretsiz sinema paketi vermek için arandığımda benim ayrıca 1 yıllık film paketi taahhüdü verdiğimi iddia etmektedir. Kendilerine böyle bir taahhüdüm olmamıştır. Ancak, faturamda ki bu tutar için ayrıca bir işlem yapamayacaklarını ancak paketten vazgeçmem durumunda 4 yıllık müşterileri olmam nedeniyle ceza uygulamayacaklarını belirtmektedirler.

Digiturk'un 1 aylık bedava film paketi hediye etmek bahanesiyle başvurduğu bu uygulamanın resmen bir yanıltıcılık yöntemi olduğunu düşünmekteyim. Benzer durumun arkadaşımın da başına geldiğini öğrendim.

Ahmed 53 Okunma

Cevaplar

 • Ahmed 15 Ekim 2013

  Digiturk'un çözüm adına ürettiği herhangi bir şey olmadı ki değerlendirme yapabileyim. Digiturk otur sıfır.

 • Digiturk Temsilcisi13 Ekim 2013

  Sayın A.C.E ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Ahmed 12 Ekim 2013

  Sayın sikayetvar.com yetkilileri, 11.10.2013 tarihinde Digiturk'un kiminle görüştüğünü gerçekten çok merak ediyorum. Zira benimle bu tarihte herhangi bir görüşmeleri olmamıştır.

 • Digiturk Temsilcisi11 Ekim 2013

  Sayın A.C.E.ile 11.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön