Digiturk Hediye Paket Verelim Denildi Ücret Alındı!

Vahap A. |

Merhaba 2 ay önce Digiturk'e abone oldum. Geçenlerde beni arayıp dizi ve film paketini size 1 aylığına ücretsiz olarak veriyoruz, süre dolduğu zaman otomatik olarak kapanacak dediler. Şimdi öğreniyorum ki eğer devam etmezsem o 1. ayın ücreti fatura ediliyormuş.

Eskiden kullanıyordum Digiturk'u sonra nedense kapatmıştım, şimdi neden kapattığımı daha iyi hatırlıyorum. Abone edene kadar telefonunuz susmaz, Abone olduktan sonra da taahhüt süresince ne alsak diye bakıyorlar. Hizmet anlayışı bu şekilde olan bir firma.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vahap A.
  03 Temmuz
  10:45

  Kesinlikle umurlarında değil.

 • Vahap A.
  03 Temmuz
  10:44

  Aradılar (çaldırıp kapattılar desek daha doğru). Eskiden digiturk kalitenin adıydı, şimdi Alicengiz oyunlarının adı. Müşteri hizmetlerini arayın bakalım, paket satmak için olanlarda makinenin sesi mükemmel ama paket iptali, üyelik iptali bölümlerinde kaçı tuşlayacağınızı söylerken sese parazit giriyor. Kullanan bilir, her aradığımda aynı parazitin gelmesi tesadüf mü?
  Mail adresime de öyle bir mail gelmedi, ayrıca ben niye arıyorum; üye yapmak için bir yıldır her gün arıyordunuz ya şimdi ne oldu?

 • 26 Haziran
  12:10

  Sayın V.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri