Digiturk Hediye Paket Kullanımı Bittiğinde İznim Olmadan Paket Devam Etti!

İsmail S. |

3 Ocak 2013 tarihinde müşteri hizmetleri beni arayıp, düzenli fatura ödemenize karşılık size 3 aylık film paketi ve dizi paketi vs. hediye ediyoruz dediler, bu süre sonunda memnun kalırsanız üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz dediler. 3 aylık süre bittikten iki gün sonrada beni arayıp film paketi talebinizi aldık bunun için arıyoruz dediler, bende öyle bir talepte bulunmadım sadece sizin hediyenizi kullanıyorum dedim, ama onlar benim onayım olmamasına rağmen zaten çoktan 1 aylık faturayı kesmişler (iki gün içinde). Müşteri hizmetleriyle görüşmemde onayım olmadığını ve bu faturayı kesemeyeceklerini söylememe rağmen, bilginiz olması yeterli dediler. Bende yasal yollara başvuracağımı söyledim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  11:14

  Sayın İ.S' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • İsmail S.
  06 Mart
  11:19

  Yapılan görüşme şikayetimden önce yapılan görüşmedir ve çözüm amaçlı değil bilgi amaçlıdır.
  06.03.2013 tarihinde bahsedilen hediye paketi iptal etmek için aradığımda da iptal etmenin bir taahhüt bedeli olacağı belirtildi. Hediye edilen paketin taahhütü nasıl oluyor hiçbir şekilde anlamadım ama!!! Ayrıca hem onay olmadan fatura kesilmesi hemde taahhüt etmeden varmış gibi göstermek nasıl oluyor bunuda anlamadım, bu ülkedeki hukuk düzeninde bu kadarmı boşluk var.

 • 05 Mart
  16:12

  Sayın İ.S. ile 05.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI