13 Eylül 2013

Digiturk Hediye Kanallar Açılmadı ve Faturama Yansıtıldı!

2 ay önce Digiturk müşteri hizmetlerince arandım bana sinema dizi ve yetişkin kanallarınızı bir ay süreyle hediye olarak izleyebilirsiniz eğer isterseniz 1 ay sonra sinema kanalına müşteri hizmetlerini arayarak üye olabilirsiniz dendi.

Yetişkin kanalları açılmadı dizi kanalları da sadece sinema kanalları açıldı hediye olduğu için umursamadım ama daha sonraki ay faturama yansımış telefon açtım. Taahhüt yapmışsınız dendi. Yetişkin kanalları 90 gün hediye verirmiş dendi ama kapalıydı. Hem hediye dendi hemde kanallar kapalıydı açılmadı vede daha sonrada faturama yansıdı.

6 sene Digiturk kullanıyorum her ay 65 TL veriyorum müşteriden bir ay 15 TL fazladan almak için bu şekilde yapmak doğru mu?

Serkan 1.770 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın S.Y. ile 25.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Serkan13 Eylül 2013

    2 ay önce Digiturk müşteri hizmetlerince arandım bana sinema dizi ve yetişkin kanallarınızı bir ay süreyle hediye olarak izleyebilirsiniz eğer isterseniz 1 ay sonra sinema kanalına müşteri hizmetlerini arayarak üye ola bilirsiniz dendi. Yetişkin kanalları açılmadı dizi kanalları da sadece sinema kanalları açıldı hediye olduğu için umursamadım ama daha sonraki ay faturama yansımış telefon açtım. Taahhüt yapmışsınız dendi. Yetişkin kanalları 90 gün hediye verirmiş dendi ama kapalıydı. Hem hediye dendi hemde kanallar kapalıydı açılmadı vede daha sonrada faturama yansıdı. 6 sene Digiturk kullanıyorum her ay 65 TL veriyorum müşteriden bir ay 15 TL fazladan almak için bu şekilde yapmak doğru mu?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön